foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Technikum
Technik logistyk (specjalnosc wojskowa)
Technik logistyk
Technik fotografii i multimediow
Technik żywienia i usług gastronomicznych
(dietetyka)
Branżowa Szkoła I stopnia
Klasa wielozawodowa
(kucharz, sprzedawca, cukiernik, piekarz, przetwórca mięsa i inne)

Zespół Szkół Ponadpodstawowych

w Rydułtowach

Reprezentacja w składzie: Patrycja Janosz, Paweł Makoś, Mateusz Szawerna i Jerzy Sądel  walczyła też w kategoriach indywidualnych. W klasyfikacji indywidualnej dziewcząt  Patrycja Janosz  zajęła 2 miejsce a Jerzy Sądel  w kategorii nauczycieli wywalczył 1 miejsce. Organizatorzy zadbali o miłą atmosferę a zwycięzców nagrodzili pucharami dyplomami i skromnymi upominkami.
W dniach 20 i 23.11.2009 r. Nasza Szkoła gościła reprezentacje szkół naszego powiatu w tenisie stołowym. Podczas rywalizacji dziewczęta z naszej szkoły wywalczyły 3 miejsce drużynowo a chłopcy 4 miejsce. Najwyżej w klasyfikacji indywidualnej uplasowała się Patrycja Janosz, zajmując 2 miejsce.
Dziewczęta miały duże szanse na grę w zawodach rejonowych. Przegrały o kilka punktów w
Rywalizacji o 2 miejsce. Może za rok się uda, czego życzą nauczyciele wychowania fizycznego.

Skład drużyny dziewcząt:
-Patrycja Janosz
-Dorota Drazik
-Agnieszka Antoniak
Skład drużyny chłopców:
-Paweł Makoś
-Mateusz Szawerna
J. Sądel
Copyright © 2022 Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Rydułtowach. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.