foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Technikum
Technik logistyk (SPECJALNOŚĆ WOJSKOWA)
Technik fotografii i multimediow
Technik żywienia i usług gastronomicznych
(DIETETYKA)
Branżowa Szkoła I stopnia
Klasa wielozawodowa
(kucharz, sprzedawca, cukiernik, piekarz, przetwórca mięsa i inne)

Zespół Szkół Ponadpodstawowych

w Rydułtowach

XIII Dni Promocji Zdrowia
Już po raz trzynasty w sobotę 29 września pomieszczenia SP nr 1 im. Karola Miarki stały się miejscem wielkiej akcji profilaktycznej zorganizowanej przez Miasto Rydułtowy. Podobnie jak w latach ubiegłych, również w tym roku uczniowie naszego Technikum, kształcący się w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych  (z klasy 4Tb: Monika Brzoska, Joanna Chrystof i Martyna Wysłucha oraz Dennis Antończyk z klasy 3Tc) wsparli, poprzez obsługę kelnerską zaproszonych gości, działania miasta na rzecz zdrowia i aktywnego stylu życia mieszkańców Rydułtów.  Nasi uczniowie, jak co roku, mogli skorzystać też z badań profilaktycznych, porad lekarskich, czy zabiegów pielęgnacyjno-kosmetycznych.
Serdecznie dziękujemy im za pomoc i zaangażowanie, a przede wszystkim za wrażliwość na potrzeby drugiego człowieka. Zachęcamy jednocześnie do dalszej współpracy.
Iwona Wrożyna

Copyright © 2021 Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Rydułtowach. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.