foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Technikum
Technik logistyk (SPECJALNOŚĆ WOJSKOWA)
Technik fotografii i multimediow
Technik żywienia i usług gastronomicznych
(DIETETYKA)
Branżowa Szkoła I stopnia
Klasa wielozawodowa
(kucharz, sprzedawca, cukiernik, piekarz, przetwórca mięsa i inne)

Zespół Szkół Ponadpodstawowych

w RydułtowachGastronomia

Zapraszamy na stronę klas gastronomicznych

Czytaj więcej

Fotografia

Zapraszamy na stronę fototechników

Czytaj więcej

Logistyka

Zapraszamy na stronę logistyków

Czytaj więcej

Szkoła branżowa

Zapraszamy na stronę uczniów klas branżowych

Czytaj więcej

W dniu 10 kwietnia odbyła się II edycja konkursu kelnerskiego „Wiosenny stół pięknie nakryty” organizowanego przez Zespół Szkół Ekonomicznych w Wodzisławiu Śl. we współpracy z Powiatowym Ośrodkiem Doskonalenia Nauczycieli. Patronat nad konkursem objął  Dom Gościny „Jordan” w Wodzisławiu Śl. Tam uczniowie prezentowali swoje umiejętności zawodowe oraz wykazali się kreatywnością. Zadanie konkursowe obejmowało nakrycie i dekorację stołu zgodnie z tematem oraz sztuką kelnerską i wykonanie wylosowanego przez poszczególne zespoły zadania praktycznego, które ostatecznie zadecydowało o wynikach konkursu. Pierwsze miejsce zajęły uczennice naszej szkoły – Paulina Firut i Jessica Ryszka z klasy 3Tb. Zaś Roksana Łabiuk oraz Natalia Norek z tej samej klasy wywalczyły miejsce trzecie.
Serdecznie im dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły, gratulujemy sukcesu i zachęcamy do dalszego rozwijania pasji i doskonalenia umiejętności zawodowych.

Copyright © 2021 Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Rydułtowach. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.