foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Technikum
Technik logistyk (SPECJALNOŚĆ WOJSKOWA)
Technik fotografii i multimediow
Technik żywienia i usług gastronomicznych
(DIETETYKA)
Branżowa Szkoła I stopnia
Klasa wielozawodowa
(kucharz, sprzedawca, cukiernik, piekarz, przetwórca mięsa i inne)

Zespół Szkół Ponadpodstawowych

w RydułtowachGastronomia

Zapraszamy na stronę klas gastronomicznych

Czytaj więcej

Fotografia

Zapraszamy na stronę fototechników

Czytaj więcej

Logistyka

Zapraszamy na stronę logistyków

Czytaj więcej

Szkoła branżowa

Zapraszamy na stronę uczniów klas branżowych

Czytaj więcej

W sobotę 13 lutego zostały przekazane dary do Zakładu Leczniczo-Opiekuńczego dla Dzieci „Betlejem” w Jastrzębiu Zdroju. Serdecznie dziękujemy za dobroć serca wszystkim nauczycielom, uczniom, absolwentom, a dzięki ogromnemu zaangażowaniu naszego absolwenta Karola Krakowczyka, również parafii p.w. Dobrego Pasterza w Górkach Śląskich, Zespołowi Szkolno-Przedszkolnemu w Pstrążnej, firmie Karola Wędzarnia – Grill w Pstrążnej, jego rodzicom, krewnym, znajomym. Dziękujemy także anonimowym darczyńcom, którzy wsparli to dzieło. Dzięki ofiarności ludzi o wielkim sercu ilość darów była przeogromna. Dziękujemy Wszystkim w imieniu podopiecznych i kierownictwa ośrodka i zachęcamy do dalszej współpracy w czynieniu dobra na rzecz drugiego człowieka.

Nasz wielki rodak, papież Jan Paweł II mówił –„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.” Niech nigdy nie zabraknie wśród nas wrażliwości na potrzeby innych, a radość płynąca z dzielenia się z najbardziej potrzebującymi niech będzie naszą nagrodą.

Iwona Wrożyna

 

Copyright © 2021 Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Rydułtowach. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.