foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Technikum
Technik logistyk (specjalnosc wojskowa)
Technik logistyk
Technik fotografii i multimediow
Technik żywienia i usług gastronomicznych
(dietetyka)
Branżowa Szkoła I stopnia
Klasa wielozawodowa
(kucharz, sprzedawca, cukiernik, piekarz, przetwórca mięsa i inne)

Zespół Szkół Ponadpodstawowych

w RydułtowachGastronomia

Zapraszamy na stronę klas gastronomicznych

Czytaj więcej

Fotografia

Zapraszamy na stronę fototechników

Czytaj więcej

Logistyka

Zapraszamy na stronę logistyków

Czytaj więcej

Szkoła branżowa

Zapraszamy na stronę uczniów klas branżowych

Czytaj więcej
 
W dniu 7 lutego 2021r. upływa termin składania deklaracji do egzaminu zawodowego w formule 2017 (kwalifikacje dwuliterowe, np. AU.22, AU.23, TG.07). Obowiązek ten dotyczy uczniów klas: 3Ta, 3Tb oraz niektórych uczniów klasy 3a (tylko tych, którzy zdają egzamin OKE). Absolwenci szkoły, którzy chcą przystąpić po raz kolejny do egzaminu w formule 2012 (kwalifikacje jednoliterowe, np. A.30, T.15) mogą złożyć deklarację do 21 lutego 2021r.
 
Deklarację należy złożyć
– osobiście w sekretariacie szkoły
lub
- wysłać pocztą na adres szkoły wydrukowany, wypełniony i podpisany formularz
lub
- przesłać na mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wydrukowany, wypełniony, podpisany i zeskanowany dokument w formacie pdf.
 
Druki do pobrania:

Copyright © 2022 Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Rydułtowach. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.